Coral Club

W związku ze zmianami jakie wprowadza firma Coral Club International z dniem 1 października 2014 produkty tej firmy można nabyć z 20% rabatem jedynie w sklepach firmowych.

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego:

1. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć wstąpienia do Coral Club do struktury Pauliny Boguń, która stanie się Twoją Osobą Polecającą;

2. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim.

WAŻNA INFORMACJA! W przypadku udziału członków rodziny w Programie Rabatowym Coral Club, jeden członek rodziny zobowiązany jest do wskazania drugiego członka rodziny, jako Osoby Polecającej. Do członków rodziny zalicza się współmałżonków znajdujących się w formalnym związku, bądź osoby znajdujące się w nieformalnym związku, ale prowadzące wspólne gospodarstwo domowe, rodziców, dzieci, rodzeństwo”.

Zmiana Osoby Polecającej jest możliwa jedynie w przypadku braku zamówień w ciągu 12 miesięcy z rzędu.


Sklep firmy Coral Club International:

 

www.coral-club.com


Przy zakupach powyżej 300 zł wysyłka produktów jest darmowa.
Nie ma możliwości robienia zakupów w sklepie firmowym Coral Club bez rejestracji.

Ważna Informacja dla osób rejestrujących się w sklepie www.coral-club.com

 

Warunkiem rejestracji jest posiadanie kodu referencyjnego osoby polecającej, która nas skierowała na stronę www.coral-club.com

W większości przypadków osoby, które po kliknięciu w link (poniżej lub powyżej - do wyboru) przeniosło na stronę mają już wypełnione pole „kod referencyjny polecającego”.

Jeśli pole jest puste nalezy podać poniższy kod:

294279720190

Kod obrazkowy należy podać w polu obok i zaznaczyć „Zgadzam się z Warunki rejestracji 
i Polityką prywatności”.

Na następnej stronie podajemy swoje dane.

Ważne!!! Nie używamy polskich znaków.

Ważne by podać prawidłowy e-mail, ponieważ na podany przy rejestracji e-mail przychodzi poczta, w której znajduje się link do potwierdzenia rejestracji, który należy kliknąć.

Na końcu ustalamy hasło. Należy je sobie zapisać w notatkach by nie zapomnieć. Za jego pomocą będzie można się logować zarówno do sklepu cciworld.de jak i coralorder.com

Ostatnim krokiem jest odebranie poczty e-mail i kliknięcie w link potwierdzający rejestrację (aktywujący konto w sklepie).

Uwaga!!! Może się zdarzyć, że e-mail znajduje się w folderze SPAM.

 

Ile mam czasu na złożenie zamówienia po rejestracji?

Po rejestracji w jednym ze sklepów jest 30 dni na złożenie zamówienia zanim system automatycznie skreśli osobę z listy klubowiczów a tym samym nie będzie możliwości robić zakupów z 20% zniżką.

Od zrobienia pierwszych zakupów mamy rok czasu na zrobienie kolejnych by pozostać członkiem klubu. Wystarczy nawet najmniejsze zamówienie by utrzymać status członka. Brak zakupów przez rok czasu powoduje wykreślenie z członkostwa w Coral Club.