O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zwykła polską rodziną, która szuka normalności w zwariowanym współczesnym świecie, gdzie liczy się tylko zysk. Prowadzimy sklep iunterentowy, z którego się utrzymujemy, i w który zaangażowani są wszyscy członkowie rodziny.

Pomysł

Pomysł na sklep wziął się z naszego zainteresowania ekologią i zdrowym trybem życia. Wszystko zaczęło się od suplementów diety, które przetestowaliśmy na naszej rodzinie. Sklep SUPLIME.PL z tym asortymentem prowadziliśmy przez 5 lat ale niestety z roku na rok zmieniające się prawo zabraniające opisywania dobroczynnych skutków suplementacji spowodowało, że opisy produktów w sklepie stały się lakoniczne i niewiele mówiące klientowi. Sprzedaż spadała i stała się w pewnym momencie nieopłacalna.

Nie dajemy za wygraną.

Z biegiem czasu zaczęliśmy używać oprócz naturalnych suplementów diety również ekologiczne środki czystości oraz naturalne nawozy na naszej ekologicznej działce. Poznając co raz to więcej świetnych produktów zaczęliśmy myśleć znów o dzieleniu się wiedzą z innymi i sprzedaży wysyłkowej. Tak powstał sklep internetowy z ekologicznym asortymentem Zielona13.pl i nasz ekologiczny blog, gdzie dzielimy się radami i wiedzą.

Ekologia na co dzień

W życiu codziennym używamy produktów, które sprzedajemy i możemy wiele o nich powiedzieć. Dobieramy zawsze produkty, które spełniają kryterium bycia bezpiecznymi dla środowiska i zdrowia ludzi.

W naszej pracy na co dzień staramy się działać ekologicznie i oszczędzać surowce, np. pakując przesyłki do klienta staramy się wykorzystywać powtórnie opakowania i wypełniacze, które pozyskaliśmy z różnych źródeł, tak by posłużyły jeszcze ten jeden raz zanim trafią do śmieci lub na recykling. Jest to nie tylko korzyść dla nas ale i dla środowiska.

Zachęcamy też Was - Naszych Klientów byście posegregowali materiały, w które została zapakowana Wasza przesyłka i oddali na recykling. Każdy przetworzony powtórnie materiał, który nie trafi na śmietnik przyczynia się do tego byśmy żyli lepiej i zdrowiej.

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Zielona13.pl