Dezodorant sztyft Natural Veil (Ałun) TianDe

 • Dodaj recenzję:
 • td-30101
 • Producent: TianDe
 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  Czas realizacji: 48h
 • 53,50 zł

Niesamowicie wydajny dezodorant/sztyft antybakteryjny, bezzapachowy, antyseptyczny. 

TianDe - Dezodorant w sztyfcie Natural Veil (Ałunit)

 

Co to jest Natural Veil?

Dezodorant składa się w 100 % z ałunitu – minerału pochodzenia skalno-wulkanicznego, który ma naturalne działanie bakteriostatyczne i antyseptyczne. Dezodorant hipoalergiczny, bez alkoholu i zapachu. Nie zatyka porów. Zwalcza pocenie się skóry. Nie zostawia plam na ubraniach. Nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne po goleniu.

To jest absolutnie nieszkodliwy dla organizmu dezodorant, w przeciwieństwie do wielu współczesnych dezodorantów nie zawiera chlorohydratu aluminium, alkoholu i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Kryształ-ałunit od tysiąca lat był znany w Chinach jako środek do zwalczania zapachu, przechowywania żywności, profilaktyki i leczenia wielu chorób. TianDe stworzyła na jego podstawie Dezodorant Natural Veil, wysoką wydajność gwarantuje doskonałej czystości kryształ naturalny wydobywany w południowych Chinach.

 

Ałunit to nie tylko dezodorant

Natural Veil - to Dar Matki Natury, który w Azji od wieków pomaga normalizować problemy skóry. Może być stosowany po goleniu, co zapobiega podrażnieniom skóry. Kryształ zatrzymuje drobne krwawienia i wspomaga gojenie się ran.

W tradycyjnej medycynie stosowany jest miejscowo w postaci roztworu do płukania, mycia i nawadniania, w procesach zapalnych skóry i błon śluzowych, 100% wyleczenia infekcji drożdży i opryszczki, skutecznie pomaga w chorobach przyzębia i na krwawiące dziąsła.

Natural Veil łagodzi swędzenie i obrzęk od ukąszeń komarów i much czarnych, eliminuje zapachy (wybielacz, czosnek, ryby) z rąk.

 

Jak korzystać?

Zwilżyć kryształ wodą i po prysznicu lub kąpieli, wetrzyj pod pachami i nogi. Powierzchnia kryształu rozpuszcza się w wodzie, przykrywa cienką warstwą skórę, chroni ją przed bakteriami. Kryształ stopniowo zmniejsza się, ale zachowuje swoje działanie aż do jego zniknięcia.

 

Jak to działa?

Główną zaletą ałunu jest działanie bakteriobójcze, z tego też względu ałun wykorzystywany jest współcześnie przede wszystkim, jako naturalna alternatywa dla syntetycznych dezodorantów i antyperspirantów. Jego zastosowanie zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu przy jednoczesnym, lekkim zwężeniu ujść gruczołów potowych, co powoduje mniejszą produkcję potu, bez nieprzyjemnych skutków ubocznych jak to ma czasem miejsce w przypadku klasycznych antyperspirantów. Natural Veil zapewnia świeżość na dłużej niż 24 godziny, działanie w czasie 6-12 godzin. 

Ałun ze względu na swoje właściwości tamowania krwi sprawdza się jako element codziennej toalety panów, występuje często również jako jeden ze składników wód po goleniu i wód do twarzy. Ten naturalny kryształ działa także łagodząco i bakteriobójczo na skórę poddaną zabiegowi depilacji - zapobiega powstawaniu podrażnień i czerwonych krostek, które są problemem wielu kobiet. 

Może być również stosowany jako bardzo skuteczny dezodorant do stóp, powstrzymuje proliferacje bakterii skórnych odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach ciała. 

Polecany również w przypadku poparzeń słonecznych, ukąszeń owadów (ból znika błyskawicznie), przy skaleczeniach, trądziku młodzieńczym (wysusza wypryski, działa antyseptycznie), aftach.

 

Czy korzystne jest stosowanie kryształu Natural Veil?

Crystal jest bardzo ekonomiczny, a dodatkowo jest naturalny. Kryształ o wadze 60 gramów wystarczy na ponad rok przy codziennym użytkowaniu. Jeśli spadnie kryształ i rozbije się, można użyć go w proszku – rozpuścić resztki w wodzie i nadal korzystać z rozwiązania Natural Veil, stosując do obszarów problemowych. Sztyft jest lekki, niezbędny w podróży.

 

Sztyft Natural Veil:

 • 100% naturalny produkt
 • ma działanie antybakteryjne
 • zupełnie nieszkodliwe dla organizmu, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych
 • hipoalergiczne
 • nie zawiera emulgatorów, nie zatyka porów i gruczołów potowych naruszając ich funkcje
 • nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani alergii, łagodzi stany zapalne
 • nie ma własnego zapachu i nie zawiera perfum, konkurując z perfumami
 • w swoim składzie nie zawiera oleju, dzięki czemu nie pozostawia plam na ubraniu
 • może być używany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz u pacjentów uczulonych i z astmą oskrzelową         

Opakowanie: sztyft 60 g (wystarczający na ponad rok codziennego użytkowania)

Kod: 30101