Mezoroller TianDe - domowa mezoterapia

 • Dodaj recenzję:
 • td-90141
 • Producent: TianDe
 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  Czas realizacji: 48h
 • 181,80 zł

Unikalne urządzenie kosmetyczne umożliwiające nie tylko zachowanie młodości skóry, lecz również likwidację jej wad. Alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach kosmetycznych

Mezoroller Tiande

(alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach kosmetycznych)

 

W ostatnich latach wyjątkowo popularna stała się mezoterapia – dość drogi zabieg wykonywany w salonach kosmetycznych, mający wiele pozytywnych skutków dla skóry. Jego istotą jest pobudzanie środkowej warstwy ludzkiej skóry, tzw. skóry właściwej oraz zwiększanie przenikalności składników odżywczych w głąb epidermy. Wskazuje na to już człon „mezo” w nazwie, który w wolnym tłumaczeniu oznacza „środkowy”, a więc wskazuje właśnie na warstwę skóry właściwej. Alternatywą dla drogich zabiegów jest stosowanie mezorollera TianDe, o udowodnionych właściwościach identycznych z tymi które dają wizyty w gabinetach kosmetycznych.

Mezoroller to niewielki wałeczek pełen mikroigieł o długości 0,2 mm, dzięki czemu zapewnia skuteczną stymulację skóry przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Za ich pośrednictwem można wytworzyć na skórze ok 500 tysięcy mikro-kanałów, które umożliwiają przedostanie się substancji aktywnych zastosowanych w kosmetykach przez warstwę naskórka aż do skóry właściwej. Wchłanialność w porównaniu z tradycyjną aplikacją środków pielęgnacyjnych bez zastosowania mezorollera jest większa o około 100 tysięcy razy. Dodatkowo zwiększone jest mikrokrążenie krwi i limfy w skórze, dzięki czemu rozprowadzanie substancji aktywnych przebiega znacznie szybciej. Powstałe mikro-kanały pozostają otwarte przez około godzinę i to właśnie wtedy odpowiednio dobrany krem, serum, surowica bądź inny kosmetyk wybrany w zależności od potrzeb cery ma maksymalną wchłanialność.

Kolejnym ważnym aspektem towarzyszącym stosowaniu mezorollera jest aktywacja produkcji kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Dzięki temu nawet dojrzała i zwiotczała cera odzyskuje sprężystość i napięcie. W wyniku regularnego stosowania mezorollera skóra ulega pogrubieniu o około 8%. Stymulacja działania komórek skóry właściwej powoduje także przyśpieszenie regeneracji skóry dotkniętej między innymi bliznami różnego pochodzenia oraz zmarszczkami czy bruzdami. Dodatkowo mezoroller pomaga w redukcji złogów melaninowych tworzących przebarwienia skórne, oraz nagromadzonych w nadmiarze komórek lipidowych tworzących cellulit.

 

Mezoroller TianDe polecany jest w przypadku wielu problemów skórnych, z których najważniejsze to:

 • zmarszczki mimiczne oraz te głębokie a także bruzdy, oraz ogólne zwiotczenie skóry i utrata jędrności;
 • przebarwienia i nierówny koloryt cery;
 • blizny potrądzikowe;
 • poszarzała skóra pozbawiona blasku;
 • cellulit oraz rozstępy w początkowej fazie ich powstawania.

 

 

Nie należy stosować mezorollera na uszkodzonej i podrażnionej skórze, w przypadku występowania łuszczycy czy atopowego bądź ropnego zapalenia skóry. Należy omijać brodawki i duże pieprzyki.

 

Stosowanie mezorollera polecane jest w przypadku każdego typu cery, za wyjątkiem skóry podrażnionej i uszkodzonej, dotkniętej łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry.

 

Sposób użycia:

 1. Oczyszczamy skórę twarzy i opcjonalnie szyi oraz dekoltu oraz usuwamy makijaż. Dokładnie osuszamy skórę. Następnie tonizujemy cerę przy pomocy odpowiedniego toniku. W przypadku zastosowania mezorollera na obszary dotknięte cellulitem, jak choćby uda czy brzuch, skóra musi zostać uprzednio oczyszczona w czasie kąpieli bądź prysznica oraz dokładnie osuszona.
 2. Nanosimy wybrany preparat bogaty w składniki aktywne, np. krem, serum czy nanokorektor na skórę.
 3. Każdą partię twarzy, jak na przykład czoło, nos, policzki, okolice ust, nakłuwamy mezorollerem po 10 razy w każdym z wymienionych kierunków: poziomo, pionowo oraz na skos wzdłuz obu przekątnych. Siła nacisku powinna być tak dobrana, aby nie sprawiać bólu, ale masażowi powinno towarzyszyć lekkie, ale wyczuwalne mrowienie. Całkowita długość zabiegu powinna wynosić w przybliżeniu od 5 do 10 minut.
 4. Po zakończeniu masażu można po raz drugi zaaplikować zastosowany kosmetyk bądź użyć preparatu o działaniu nawilżającym.
 5. Na koniec należy każdorazowo zdezynfekować powierzchnię mezorollera, zanurzając wałeczek na minimum 5 sekund w środku odkażającym przeznaczonym do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, na przykład w alkoholu etylowym. Dezynfekcję należy przeprowadzać także przed każdym skorzystaniem z mezorollera.
 6. Zabieg zalecamy powtarzać 3 do 4 razy w tygodniu. Nie należy używać mezorollera częściej niż raz dziennie.

 

Kod: 90141