NANO CORRECTOR efekt botoksu, TianDe 3g/7ml

 • Dodaj recenzję:
 • td-12202
 • Producent: TianDe
 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  Czas realizacji: 48h
 • 195,00 zł

NANO KORREKTOR "efekt botoksu" niweluje zmarszczki bez działań niepożądanych i uszkodzeń skóry. Stymuluje produkcję kolagenu, w wyniku czego następuje wygładzenie zmarszczek.

TianDe NANO KORREKTOR kompleks transdermalny (efekt botoksu)

 

Najnowocześniejsze osiągnięcia z dziedziny kosmetologii w połączeniu z wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych stanowią podstawę działania innowacyjnego produktu, jakim jest Nano Corrector TianDe z efektem botoksu. Daje spektakularne efekty porównywalne ze stosowaniem zastrzyków z jadem kiełbasianym, bez konieczności korzystania z drogich i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Nano Corrector to kompleksowa kuracja składająca się z dwóch etapów – pierwszy oparty jest na działaniu mezokoktajlu, pełnego dobroczynnych peptydów, zaś drugi etap bazuje na zastosowaniu toksyny botulicznej – opatentowanej substancji o wyjątkowych właściwościach odmładzających, efektywnie spłycającej zmarszczki poprzez oddziaływanie na mięśnie mimiczne twarzy. Mezokoktajl, który stanowi pierwszy etap kuracji Nano Correctorem, to starannie wyselekcjonowana kompozycja peptydów, czyli krótkich łańcuchów proteinowych zbudowanych z aminokwasów identycznych z tymi występującymi w ludzkiej skórze. W mezokoktajlu znajdziemy dwa wyjątkowo efektywne peptydy:

 • heksapeptyd-3 – w jego skład wchodzi aż 6 aminokwasów. Otrzymywany jest z jadu żmii świątynnej i znany jest także pod nazwą pseudobotulina. Wykazuje ogromne powinowactwo pod względem biologicznym do botoksu, jednak w przeciwieństwie do niego jest w 100% bezpieczny dla skóry ze względu na brak toksycznych właściwości. Heksapeptyd pobudza procesy odbudowy komórek epidermy oraz usprawnia komunikację międzykomórkową. Dodatkowo wzmaga aktywność fibroblastów w zakresie tworzenia białek podporowych skóry, a to dzięki specyficznemu schematowi działania – zaaplikowany na cerę w postaci Nano Correctora aktywuje delikatne skurcze mięśni podtrzymujących skórę naszej twarzy, a co za tym idzie zwiększa mikrokrażęnie krwi i limfy. Dzięki temu polepsza się metabolizm skóry oraz następuje ogromna poprawa poziomu jędrności i napięcia cery;
 • tripeptyd-5 – posiada wyjątkową zdolność do maksymalizacji produkcji kolagenu wraz z elastyną w epidermie, w szczególności kolagenu typu III, zwanego kolagenem młodości bądź kolagenem natywnym. Skutkiem wzbogacenia pielęgnacji w tripeptyd jest natychmiastowa poprawa gładkości cery oraz spłycenie nawet głębokich zmarszczek czy bruzd. Dodatkowo tripeptyd poprawia barierę ochronną naskórka, zabezpieczając przed utratą wody czy szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Maksymalizację efektów zastosowania mezokoktajlu gwarantuje obecny w nim dodatek naturalnego kwasu hialuronowego, którego zawartość w skórze właściwej z wiekiem, podobnie jak kolagenu i elastyny, ulega znacznej redukcji. Jego higroskopijne działanie zatrzymuje wilgoć w głębokich warstwach skóry oraz chroni naskórek przed pierzchnięciem i wysuszeniem. Ponadto oprócz zwiększenia nawilżenia cery, kwas hialuronowy usprawnia funkcje ochronne skóry, zapobiegając jej mikrouszkodzeniom oraz rozwojowi bakterii. Cenione jest także niezwykle szybkie działanie ujędrniające kwasu hialuronowego – zaaplikowany wraz z Nano Correctorem daje natychmiastowy efekt liftingujący nawet dojrzałej i zwiotczałej skóry. Ponadto owal twarzy ulega poprawie, a płytkie zmarszczki stają się niemal niewidoczne.

Mikrokapsułlki, które stanowią drugi etap kuracji Nano Correctorem, zawierają opatentowaną substancję aktywną - Vegneotox R z toksyną botuliczną typu A. Posiada ona właściwości identyczne jak botoks aplikowany w tradycyjnej formie – dzięki rozluźnieniu mięśni mimicznych twarzy, powoduje zmniejszenie napięcia we włóknach białkowych podtrzymujących epidermę. Skutkuje to niemal całkowitym wygładzeniem zmarszczek mimicznych nawet 2-3 krotnie. Co bardzo istotne, stosowanie Vegneotoxu jest całkowicie bezpieczne oraz gwarantuje zachowanie naturalnej mimiki i ekspresji twarzy. Dodatkowo zahamowane zostaje powstawanie nowych zmarszczek, bruzd czy też kurzych łapek. Działanie toksyny botulicznej wspomagane jest poprzez dodatek kolagenu w formie mikro-kryształów, co wzmaga jego naturalną produkcję w skórze właściwej oraz nadaje cerze elastyczność.

Nano Corrector efekt botoksu TianDe jest polecany osobom:

 • chcących uzyskać efekt botoksu, bez uciekania się do inwazyjnych zabiegów i zachowując pełną mimikę twarzy;

 • o cerze dojrzałej, zwiotczałej i cienkiej;

 • z problemem zmarszczek mimicznych oraz głębokich bruzd czy kurzych łapek;

 • o rozmytym owalu twarzy i z opadającymi powiekami;

 • których cera utraciła jędrność i elastyczność;

 • o skórze suchej i delikatnej.

Zalecane jest stosowanie Nano Correctora raz dziennie, wieczorem, około dwóch godzin przed snem w przypadku umiarkowanych objawów starzenia się skóry, zaś przy bardzo widocznych oznakach starzenia – dwa razy dziennie, rano pod makijaż oraz wieczorem.

Uwaga: W czasie kuracji Nano Correctorem nie należy stosować peelingów.

Odpowiedni do cery dojrzałej, po 35. roku życia. Do stosowanie raz dziennie wieczorem, bądź dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

 

Sposób użycia:

 1. Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi nanieść kilka kropli Mezokoktajlu, pobranych za pomocą nasadki dozującej z pojemnika, i dokładnie wmasować.

 2. Następnie nałożyć opuszkami palców niewielką ilość Mikrokapsułek i wklepać w obszar skóry pokryty wcześniej Mezokoktajlem.

 3. Jako trzecią warstwę znów nałożyć na skórę kilka kropli Mezokoktajlu.

 4. Na zakończenie wklepać całość kuracji w skórę, stosując jednocześnie masaż ujędrniający.

 

Opakowanie: 3 g/7 ml

Kod: 12202