ProBio Ceramika™, Probiotics

 • Dodaj recenzję:
 • pb-00105
 • Producent: ProBiotics Polska
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  Czas realizacji: do 4 dni
 • Uwaga!:

  Chcesz kupić produkt taniej? Zapoznaj się z informacjami!

 • 16,00 zł

Wyroby z glinki zaszczepionej mikroorganizmami. Służy m.in. do uzdatniania wody, ograniczenia osadzania kamienia w naczyniach.

ProBio Ceramika™, Probiotics


ProBio Ceramika™to wyroby z glinki zaszczepionej mikroorganizmami, które po wypaleniu służą w rewitalizacji wody i w innych zastosowaniach.

Skład ProBio Ceramiki™:
glinki, kompozycje pożytecznych mikroorganizmów, melasa z trzciny cukrowej, restrukturyzowana woda.

Glinki zaszczepione mikroorganizmami przez wiele tygodni leżakują w odpowiedniej wilgotności i temperaturze a następnie w zależności od przeznaczenia są wypalane w różnych temperaturach od 500⁰C do 1200⁰C. Kształty wypalonych elementów, bądź naczyń są dopasowane do przyszłego użycia.

ProBio Ceramika służy m.in. do uzdatniania wody do picia! Stosujemy 4–5 szt. koralików na 2–3 litry wody. Po 3 godzinach woda jest gotowa do picia. Należy używać naczyń szklanych, ceramicznych, lub plastikowych, a unikać aluminiowych. W wyniku synergicznego działania koralików drobiny wody zostają rozbite na mniejsze, a woda ulega aktywacji energetycznej. ProBio Ceramika pochłania również substancje zawarte w wodzie.

Wypalona ceramika emituje promieniowanie podczerwone dalekiego zakresu o wysokiej emisyjności. Wrzucenie koralików ceramicznych do czajnika spowoduje, że na jego ściankach ograniczy się osadzanie kamienia. Ceramiczne bransoletki zakładane (wystarczy na noc) na nogi – powyżej kostki, nadgarstki, czy też na szyję emitują długofalowe promieniowanie podczerwone przeciwdziałając sztywnieniu i przykurczom kończyn, redukują ból i uczucie zmęczenia.

ProBio Ceramika (koraliki) rozgrzewa nasze ciało od środka. Zdarza się, że nawet gdy kąpiemy się w gorącej wodzie, nasze ciało pozostaje chłodne. Koraliki włożone do kąpieli emitują promieniowanie podczerwone dalekiego zakresu i pozwalają mu wniknąć w głąb naszego ciała. Sprawia to, że czujemy, jakby coś rozgrzało nas od środka. Ten rodzaj kąpieli zalecany jest osobom, które cierpią na:
- zesztywnienie obręczy barkowej,
- bóle mięśni,
- bóle kręgosłupa,
- zaburzenia krążenia krwi.


Koraliki w kąpieli można wesprzeć lub zastąpić dodatkiem 100 ml BioKlean SoftTM.


Zastosowanie:

 • bezpośrednio do wody w naczyniach szklanych, ceramicznych, plastikowych,
 • w różnego rodzaju filtrach: do użytku domowego, przemysłowych, stacjach uzdatniania wody ect.,
 • w czajniku do gotowania wody.

Opakowania: koraliki 12 szt., 50g, 250g, 500g