ProBio Cleaner™ Probiotics (lawenda, cytryna)

  • Dodaj recenzję:
  • pb-200008
  • Producent: ProBiotics Polska
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: do 4 dni
  • Uwaga!:

    Chcesz kupić produkt taniej? Zapoznaj się z informacjami!

  • 57,00 zł

Usuwa zabrudzenia, ogranicza nieprzyjemne zapachy organiczne, redukuje alergeny i występowanie pleśni. Zawiera pożyteczną mikroflorę i najwyższej jakości aromaty organiczne. 

ProBio Cleaner™ Probiotics

NATURALNY KONCENTRAT DO MYCIA I CZYSZCZENIA


DZIAŁANIE ProBio Cleaner:
- usuwa zabrudzenia
- ogranicza nieprzyjemne zapachy organiczne
- redukuje alergeny i występowanie pleśni
- biodezynfekuje i biologizuje miejsca aplikacji
- wypiera chorobotwórczą mikroflorę i hamuje, bądź uniemożliwia jej rozwój (np. pleśnie)
- pozostawia miłą woń naturalnych olejków

Przykładowe miejsca zastosowania: hotele, ośrodki wypoczynkowe, hale sportowe, obiekty rekreacyjne i komunikacji publicznej – dworce  i poczekalnie, szkoły, sale widowiskowe oraz dyskotekowe, pasaże, hole, hale magazynowe i wystawiennicze, bloki mieszkaniowe, domy oraz obiekty administracji publicznej.

ProBio Cleaner jest preparatem naturalnym. Zawiera pożyteczną mikroflorę i najwyższej jakości aromaty organiczne. W miejscach zastosowania daje komfort świeżości.STOSOWANIE i ZALECANE DAWKOWANIE

ProBio Cleaner może być stosowany bezpośrednio w formie koncentratu, ale efektywniejsze jest jego użycie w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą.

Czyszczenie i regeneracja powierzchni ceramicznych, podłóg z drewna i z tworzyw drewnopodobnych, parkietów, paneli, posadzek, nawierzchni z tworzyw sztucznych:

Mycie 2-5% roztworem wodnym ProBio Cleaner. Miejsca bardziej zabrudzone spryskać 20% roztworem i pozostawić na 20 minut do 1 godziny. Po upływie tego czasu należy umyć stosując 5-6% roztwór ProBio Cleaner.

Sanitariaty, kuchnie:

Mycie posadzek, podłóg i ścian 5 – 10% roztworem ProBio Cleaner. Po umyciu przetrzeć suchą szmatką, lub papierowym ręcznikiem do uzyskania połysku. Miejsca zatłuszczone na ścianach, szafkach, podłogach najpierw spryskać 50% roztworem wodnym ProBioCleaner i po 20-30 minutach przystąpić do mycia jak wyżej.

Szkło, lustra, meble:

Zwilżyć czyszczoną powierzchnię 50% roztworem  ProBio Cleaner i następnie czyścić suchą szmatką lub papierowym ręcznikiem. Czyszczenie wykładzin i tapicerek: Powierzchnię wykładziny lub tapicerki spryskać 50% roztworem ProBio Cleaner i pozostawić na 30 minut. Po tym czasie wyszczotkować czyszczoną powierzchnię i odkurzyć.

Płukanie tkanin:

Dodać  100% roztwór  ProBio Cleaner do płukania. W efekcie tkanina jest przyjemna w dotyku i nie elektryzuje się.

 

ProBio Cleaner jest dopuszczony do obrotu jako naturalny koncentrat do mycia, czyszczenia i regeneracji (atest PZH/HT-2687/2012).

Dostępne opakowania: 

- 0,95 L

- 5 L

- 10 L

- 20 L

Certyfikat No-GMO ProBio Cleaner

Atest: PZH/HT-2687/2012