ProBio Puder™, Probiotics

 • Dodaj recenzję:
 • pb-200012
 • Producent: ProBiotics Polska
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  Czas realizacji: do 4 dni
 • Uwaga!:

  Chcesz kupić produkt taniej? Zapoznaj się z informacjami!

 • 16,00 zł

Można stosować jako dodatek do farb, tynków i zapraw jako absorbent toksycznych substancji. Uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyśpieszając rewitalizację gleby. 

ProBio Puder ceramiczny, Probiotics

 

ProBio Puder Ceramiczny powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanych minerałów pochodzenia naturalnego z dodatkiem pożytecznych mikroorganizmów.
Służy m.in. do tworzenia korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów. Posiada właściwości organicznego nawozu, który uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyśpieszając rewitalizację gleby. Wytwarzana próchnica dobrze magazynuje substancje pokarmowe zapobiegając ich wypłukaniu.

ProBio puder rozkłada znajdujące się w glebie toksyny i pozostałości pestycydów.

Stosuje się go również do eliminacji zagrzybienia w pomieszczeniach. Po oczyszczeniu zagrzybionej powierzchni dokonujemy napraw i ponownego malowania z użyciem pudru. Do farb dodajemy 1% ProBio puder (PPC). 0,3 – 0,4 kg ProBio pudru na 100 m2.

ProBio puder można stosować do mycia zębów, jako zasypkę dla niemowląt, puder na twarz czy dłonie. Praktykuje się mieszanie z kremem np. Nivea.

ProBio Puder ceramiczny to mineralna odżywka stymulująca regenerację tkanek skóry. Posiada wyjątkowe cechy strukturalne, sprzyjające aktywności pożytecznej mikroflory. Reguluje pH, łagodzi podrażnienia, ma działanie antyutleniające, pilingujące i matujące. Emituje długofalowe promieniowanie podczerwone pobudzające mikrokrążenie krwi co korzystnie wpływa na metabolizm i życiowe procesy organizmu. Przyspiesza oczyszczanie skóry i tkanek podskórnych z toksyn niwelując przez to zmarszczki i cellulit. ProBio Puderjest substancją hipoalergiczną.

ProBio puder (PPC) sprzyja dobrej kondycji zwierząt. Jest to możliwe dzięki temu, że posiada on zdolność absorbowania szkodliwych substancji. Stosowany w kuwetach dla zwierząt pochłania gazy m.in. amoniak obniżając w ten sposób emisję przykrego zapachu. Dobrym rozwiązaniem jest mieszanie go ze zwykłym granulatem toaletowym (jako 10-20% dodatek). Inną skuteczną metodą jest wykorzystanie go jako spodniej warstwy, na którą sypie się zwykły granulat.

ProBio puder jako dodatek do materiałów budowlanych - przeciwdziała objawom tzw. syndromu „chorego domu”, czyli absorbuje toksyczne substancje występujące w takich materiałach jak:

 • farby,
 • lakiery,
 • kleje,
 • cement,

blokując ich emisję do otoczenia. Eliminuje również wydzielane przez niektóre materiały budowlane lub wykończeniowe. Przyśpiesza procesy schnięcia materiałów budowlanych i spowalnia proces ich utleniania „starzenia się”. Ogranicza szkodliwe promieniowanie emitowane przez materiały budowlane. Dawkowanie: 1-3% do przygotowywanego odpowiedniego materiału do użycia.

Sposób użycia:

 1. Nawożenie gleby – w zależności od jakości ziemi należy dobrać odpowiednią ilość ProBio Pudru w proporcjach 5-10% w formie sypkiej.

 2. Stosowanie na skórę i do higieny jamy ustnej – jako dodatek do kremów, balsamów, żeli myjących czy past do zębów należy dodać do 10% pudru w stosunku do całości produktu, jako matujący puder czy zasypka dla niemowląt możliwe jest stosowanie czystego produktu na skórę w formie sypkiej – w stężeniu 100%.

 3. Zwierzęta domowe – jako dodatek do całości objętości granulatu w kuwetach należy zastosować około 10-20% ProBio Pudru, z kolei jako warstwę spodnią rekomendowane jest zastosowanie warstwy grubości około 3-5 cm.

 4. Materiały budowlane – jako dodatek do farb, zapraw itp. należy stosować domieszkę 1-3% objętości całości.

 

Skład: glina, zeolit, minerał bakuhanseki, porcelana, probiotyczne mikroorganizmy SCD ProBio Plus®, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, niechlorowana woda.


Opakowanie: 100g, 500g, 1000g